«Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття. Звуковий образ осінньої ночі. Л. Костенко «Здивовані квіти», «Красива осінь вишиває клени»».

Анотація: 

Мета: ознайомити учнів з життям та творчістю Л.Костенко, її поезією; вчити вслухатися в тексти поезій і на їх основі сприймати і розуміти красу природи і людських почуттів; розвивати уміння читати поезії, образне мислення, мовлення, літературні здібності, уміння аналізувати і порівнювати зміст поезій; виховувати любов до художнього слова.

Обладнання: портрети Ліни Костенко, навчальне відео, мелодія «Пори року: осінь» Антоніо Вівальді, виставка збірок поетеси, картини осінніх пейзажів, картки для словникової роботи, роздатковий матеріал.

Тип: комбінований


pdf
Имя файла: -
Размер файла: 779 kb
Скачать фаил
Прилуки від минулого до козаччини. Виховний захід
Методичний збірник математичних настільних ігор
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates