Захопитись розв’язанням математичної задачі

​Анотація: приклади розвиваючих вправ і задач для студентів технічного та економічного відділень.

Серед усіх навчальних дисциплін математика найменш схильна до компромісу. Її можна або знати досконало, або зовсім не знати. В процесі вивчення математики у студентів можуть виникати найбільш складні та сильні переживання. Як допомогти студенту подолати ці переживання та труднощі? Як зацікавити математикою? Як захопити розв'язанням задачі?

Відомо, що ключовим факторам стимуляції розумової активності є задоволення. Розумові вправи приносять більше користі, коли є цікавим сам процес їх виконання.

Як допомогти учню, що вивчає математику, зануритися у предмет, як допомогти ввійти у так званий «потоковий стан»? Корисно пам'ятати наступні поради психологів:

  • -Чим довше перебуваєте в «потоці» - тобто стані зосередженості та занурення у процес, який приносить задоволення, тим активніше розвиваються ваші розумові та фізичні здібності...

Имя файла: 59ba7e913a813-2018
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Урок з математики на тему "Енергозбереження"
Прогресії навколо нас
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (3)

Уважаемая Ольга Анатольевна, Ваша разработка заслуживает самых хороших отзывов. Однако, бегло просмотрев Вашу работу, у меня есть несколько замечаний (если хотите, пожеланий!). Подробный анализ см. в прикреплённом ниже файле. С уважением, Н.В.

  Вложения
  Гость
  1. Києнко Ольга

Уважаемая Наталья Валентиновна! Благодарю Вас за внимание к моей работе. Спасибо Вам за подробный анализ моей разработки. Все Ваши замечания и пожелания принимаю с благодарностью.
Очень хочется приобрести пособие, которое адресовано слушателям...

Уважаемая Наталья Валентиновна! Благодарю Вас за внимание к моей работе. Спасибо Вам за подробный анализ моей разработки. Все Ваши замечания и пожелания принимаю с благодарностью.
Очень хочется приобрести пособие, которое адресовано слушателям МАН (для поготовки к контрольной работе по математике II (областного) этапа Всеукраинского конкурса - защиты научно-исследовательских работ МАН, отделение "Вычислительная техника и программирование"). Если возможно, сообщите пожалуйста, где и как можно заказать вышеупомянутое пособие.
[*]Еще раз СПАСИБО![/*]

Подробнее
  Вложения
  Гость

Уважаемая Ольга Анатольевна, мне приятно, что Вы не оставили без внимания мой комментарий. Спасибо. Теперь относительно пособия. Его, к сожалению, можно найти только в центральных библиотеках (издательство делает рассылку), в том числе и в...

Уважаемая Ольга Анатольевна, мне приятно, что Вы не оставили без внимания мой комментарий. Спасибо. Теперь относительно пособия. Его, к сожалению, можно найти только в центральных библиотеках (издательство делает рассылку), в том числе и в Национальной библиотеке им. В. И. Вернадского. Добавьте (если хотите) меня в друзья. Приглашение я Вам отправила. Напишите, куда отправить пособие, и я Вам его вышлю. С уважением, Н.В.

Подробнее
  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates