Як сповна використати свій потенціал?

Анотація: Вчені, займаючись дослідженням головного мозку людини, дійшли дивовижних результатів, що людина використовує в житті максимум лише 5—6 % свого потенціалу. Як розпочати розумно процес розкриття закладеного у нас потенціалу? Для цього давайте з'ясуємо, як працює наш мозок.

Біля витоків будь-якого багатства та успіху, гарного настрою знаходиться думка! Наш мозок схожий на м'яз. Спочатку його потрібно натренувати, а вже потім навантажувати роботою, щоб він став сильнішим. Це може бути болісно спочатку, але поліпшення обов'язково настане і позитивно позначиться на вашому характері та всіх аспектах вашої життєдіяльності.


Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 22 kb
Викачати файл
ПРИХОВАНІ ПЕРЕШКОДИ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ
Застосування інформаційно-комунікативних технологі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates