Як реалізувати себе більш ніж на 10%? Потрібно стати успішною людиною!

Анотація: Середньостатистична людина реалізує себе лише на 10%. Відомий американський автор з проблем досягнення успіху, Наполеон Хілл вважає, що досягають успіху лише 2% людей. Погано, соромно? Так! Як же стати успішним та реалізувати свій величезний потенціал? Або як стати успішним і потрапити до цих 2%? Як вони прийшли до цього?

Успішні люди тому й стали успішними, тому що у них є знання та звички, які допомагають їм вирішувати ситуації, що виникають у житті на свою користь.

Але людей, які народилися із цими звичками немає. Дитина приходить в цей світ без будь-яких знань та навичок. Всьому цьому вона навчається у процесі житті від батьків, однолітків, вчителів, наставників тощо.

Як же стати успішною людина, як набути тих знань і навичок, які допоможуть приймати грамотні рішення, як виробити в собі ці звички?


Ім'я файлу: ------10
Розмір файлу: 89 kb
Викачати файл
Успіх починається з голови
Роздуми: шлях особистості до людських цінностей – ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates