Як протидіяти тарганам в нашій голові?

Анотація:Останнім часом стало популярний вислів - «У кожного в голові свої таргани».То ж давайте уважно задумаємося про власних «тарганів».Які «таргани» сидять у вас в голові?І чи не можна хоча б від деяких з них позбутися?І позбутися раз і назавжди.Важко, звичайно.А що, якщо все ж спробувати?

Відразу домовимося, що під «тарганами» ми будемо мати на увазі власні настанови, деструктивні думкоформи, закостенілі погляди, стереотипи, які обіймають керівні посади нашого власного життя і часом, на жаль, заважають нам жити, не дають нам повністю розкритися, уповільнюють наш розвиток і гальмують особистісний ріст.

Хто ж запускає в наші голови цих «тарганів»? 


Ім'я файлу: -----2
Розмір файлу: 162 kb
Викачати файл
ШЛЯХ ДО СЕБЕ
Роздуми: шлях особистості до людських цінностей – ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates