Як покращити своє життя

Анотація:Гоменюк Д.В.  Відразу чуються голоси багатьох охочих: «Як це зробити?». Відповідь дуже проста! Зібравши в кулак усю свою мужність, треба звільнитися від внутрішніх комплексів!

Нерішучі люди вирішують складні проблеми тільки тією мірою, яка дозволяє їм не виявитися повністю затягнутими в трясовину повсякденності чи поглиненими своїми турботами! У такому разі їм ніколи не вибратися зі смуги невдач. Вони ніколи не піднімуть вітрило, щоб зі сприятливим вітром вирушити у відкрите море. Вони перебираються з одного мілководдя на інше. Вони не знайдуть себе, не знайдуть правильний шлях, не визначать потрібний курс. Їхнє життя визначають якесь безладдя. І, як під час веслування, їхні погляди постійно звернені назад. У минуле! Тож з чого почати?


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 50 kb
Викачати файл
Не сидіть склавши руки
Синдром навченої безпорадності: сутність, наслідки...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates