Виховний захід з німецької мови. Театралізована вистава за мотивами казки Братів Гримм "Вовк та семеро козенят"

Анотація: Розровка виховного заходу з німецької мови для учнів 6-7 класів. Інсценування казки Братів Грим "Der Wolf und die sieben Geislein". 

Впровадження театрально-ігрових методів при вивчені німецької мови є створення найбільш оптимальних умов для формування ключових компетентностей, розвитку творчих здібностей учнів та інтелектуально-креативної діяльності. Інсценування активізують розумову діяльність учнів, дозволяють зробити навчальний процес привабливим і цікавим. Це потужний стимул підвищення мотивації до оволодіння іноземною мовою. Комунікативно-ігрові методи навчання є найбільшефективні і результативні в процесі навчання іноземним мовам.

Участь дитини в театралізованих виставах та конкурсах дозволяє розвивати в неї важливі життєві навички та функціональні компетенції пов'язані з: спілкуванням, прийомом/передачею інформації, критичним мисленням, само-менеджментом та роботою в команді. 


Имя файла: Schultheater-auf-der-Bhne.-Der-Wolf-und-die-sieben-Geisslein
Размер файла: 69 kb
Скачать фаил
Урок-турнір знавців німецької мови з теми "Компьют...
План-конспект уроку в 10-му класі за темою «Wir be...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates