Ви можете змінити себе і життя

Анотація:Пам'ятайте, що ми народжуємося левами, однак ростемо серед овець і тому забуваємо, що ми — леви, повні невичерпної сили, невичерпної оригінальності, нескінченної любові й радості життя. Цей спосіб перетворення у вівцю мовою психологів називається «обумовленістю». Ми дозволяємо виховувати себе пристосованими, пристойними, слухняними, заляканими ягничками, пік життєвих досягнень яких — благополучна пенсія. Хто цим задовольняє — нехай іде таким шляхом.

Однак цей спосіб життя далекий нашому єству, тобто невартий людини, оскільки людина народжена для щастя й самореалізації, але забула про це. 


Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 342 kb
Викачати файл
Практичні поради педагогу щодо психічної саморегу...
Використовуйте уроки життя
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates