Успіх починається з голови

Анотація: Ви надзвичайно хороша людина. Ви заслуговуєте на чудове життя, наповнене успіхом, щастям, радістю і хвилюванням. Вам призначено мати радісні, щасливі взаємини, прекрасне здоров'я, хорошу роботу та фінансову незалежність. Це ваше право від народження. Це спочатку має бути у вашому житті. Ви були запрограмовані на успіх і створені, щоб мати високий рівень самооцінки, самоповаги та гордості за себе. Ви – унікальні.

Протягом усієї історії існування людства на цій планеті не було нікого, подібного до вас. Ви маєте величезні нерозкриті таланти і здібності, які, якщо застосувати їх належним чином, принесуть вам усе, що ви могли б тільки побажати в цьому житті.


Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 112 kb
Викачати файл
Використовуйте уроки життя
Як реалізувати себе більш ніж на 10%? Потрібно ста...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates