Дистанційний урок для 2 класу з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

 Інтегрований курс «Я досліджую світ» у Харківській області, в основному, вивчається за програмою О.Я. Савченко з використанням підручників авторських колективів під керівництвом: Н. Бібік, І. Жарковой, І. Грущинської, О. Іщенко. Пропоную ознайцомитися з темою «Пізнаю свій край».

Ця тема є реалізацією декількох змістових ліній курсу, а саме:

- «Людина в суспільстві», очікуваними результатами якої є знання учнів про свій край та його історію [2 ГІО 8.3]; уявлення щодо внеску українців у світові досягнення [2 ГІО 3.1].

 «Людина серед людей» – висловлює оцінні судження щодо явищ, подій 

[2 СЗО 2.2];

- «Людина і природа» –  наводить приклади зв'язку людини і природи [2ПРО 3.1], класифікує за певними ознаками рослини і тварини своєї місцевості [2 ПРО 4.3], обирає послідовність дій і обладнання для виконання дослідження [2 ПРО 1.2]. 


Имя файла: ---2-.--
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Урок з курсу "Я досліджую світ" у 1 класі "Що я вж...
Урок математики в 3 класі на тему: "Утворення і по...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates