Треніг: формування впевненості особистості. : – К.: ННЦ ПТО НАПН України. - 2022. – 75 с.

Анотація: Відчуття себе великим, сильним, значимим, віра у свої можли­вості й здібності, віра у можливість подолання будь-яких перешкод — це саме та якість, яка необхідна нам у нашому житті. Саме ця якість дозволяє нам виходити переможцем зі складної ситуації, ця якість дозволяє нам, перебуваючи в будь-яких обставинах, зустрічаючись із будь-якою проблемою, не опускати руки, проявляти переконаність: «Все нормально, у мене є сили все вирішити!» — усе вирішувати!

Це та якість, яка дозволяє нам бути стійкими у спілкуванні з людьми. Тому що тільки будучи впевненою у собі людиною можна вистояти під критичними оцінками, непотрібними порадами, витримати втручання у твоє життя, залишитися стабільним, перебуваючи поруч із ниючими жертвами або озлобленими людьми.

Матеріали посібника будуть сприяти здобувачам освіти сформувати активну життєву позицію, бути господаря власного життя, виробити оптимістичні погляди на своє майбутнє та майбутнє нашої Держави. Крім того можуть бути також корисними для широкого загалу освітян, які виконують досить складне та відповідальне завдання по вихованню відповідальної, активної, успішної особистості, яка здатна до дієвої життєтворчості.


Ім'я файлу: 1-c-
Розмір файлу: 989 kb
Викачати файл
Тема "Практичні поради щодо формування позитивного...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates