Тема "Практичні поради щодо формування позитивного мислення»

​Анотація: 

  • Що ж допоможе людині подолати негативні думки, неадекватну поведінку, надмірні негативні емоції? Психічна саморегуляція, шляхом управліннядумками, тобто позитивне мислення.
  • Потрібнов повсякденному житті стежити за своїми думками, дотримувати дієти позитивних думок ігарних новин. Отже, основний принцип позитивного мислення полягає в тому, щоб перенести увагу з негативних аспектів життя на позитив.
  • Для цього потрібно вибирати з навколишнього світу й помічати все гарне, концентруватися на позитивних аспектах життя, бачити в людях і в навколишньому світі всі їх кращі, вищі, світлі, позитивні риси.
  • Дотримуючись дієти позитивних думок і емоцій, через певний час ви звикнете до цього стану, вам сподобається перебувати у світі позитивних, світлих думок і емоцій і вам стане чужим й непотрібним стан негатива (позитивне мислення стане вашою звичкою). 

1-й файл методичіі матеріали до презентації теми;

2-й файл посібник.

Ім'я файлу: -------
Розмір файлу: 93 kb
Викачати файл
Ім'я файлу: 22-----
Розмір файлу: 825 kb
Викачати файл
Треніг: формування впевненості особистості. : – К...
Причини неадекватної поведінки людини
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates