Тексти та тестові завдання для навчального аудіювання з літературного читання для учнів 4 класу

Анотація: Оволодіння рідною мовою передбачає формування умінь і навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності: слухання, говоріння, читання, письма.

Навчання мовленню бере початок в слуханні (аудіюваннні).

Аудіювання – сприйняття і розуміння на слух усного мовлення.

Аудіювання є комплексною мовленнєвою розумовою діяльністю. Воно формується у дитини ще задовго до школи, удосконалюється у процесі індивідуального розвитку людини і дає їй можливість розуміти інформацію в акустичному коді, накопичувати її в пам'яті чи на письмі, відбирати та оцінювати її згідно з інтересами чи поставленими завданнями.

Аудіювання – це основа спілкування. В умінні слухати виявляється повага людини до співрозмовника, її вихованість і культура. Людина, яка вміє слухати, краще розуміє іншого і швидше досягає мети спілкування.

На уроках літературного читання здійснюють не лише такий вид мовленнєвої діяльності, як читання, а й слухання-розуміння.

Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 280 kb
Викачати файл
"Такий древній і сучасний Київ"
Бінарний урок з математики та інформатики у 4 клас...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates