ШЛЯХ ДО СЕБЕ

Анотація:  Гоменюк Д.В.Дуже часто ми живемо сумними, розгубленими, знесиленими, тому що вважаємо, що нам нема звідки взяти сили. І ми дійсно не бачимо її, не знаходимо додаткові джерела впевненості, енергії, ресурсів .

Ми не бачимо і не знаходимо джерел сил, тому що керуємося часто не усвідомлюваними нами переконаннями, уявленнями, які і сприяють існуванню такого стану.

«У світі всього мало. Світ недосконалий і жорстокий. На всіх не вистачить» - так звучить це негативне руйнівне уявлення про світ, вкладене в нас з дитинства.

Згідно з цим уявленням про світ як про недосконалий, в якому всього мало, - в ньому мало сил, мало енергії, мало можливостей. У ньому мало хороших людей. Мало підтримки. Тому використовувати ви можете тільки свої власні сили. Де ж взяти ще інші, коли в світі всього недостатньо? 


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 60 kb
Викачати файл
Роздуми: шлях особистості до людських цінностей – ...
Для чого нам діти? Або подвиг, який ми здійснюємо.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates