Роздуми: шлях особистості до людських цінностей – відродження нашої держави

Анотація: Гоменюк Д.В. З кожним днем ​​стає все більше людей, сенс існування яких полягає виключно в тілесних і чуттєвих задоволеннях, споживанні і розвагах, а час, що залишився, вони витрачають на те, щоб заробити необхідні для цього гроші.

Посередні (звичайні) люди хочуть жити спокійно і без проблем, бути здоровими, улюбленими та шановними, мати сім'ю, будинок, хорошу роботу, їздити у відпустку, коли захочуть, їм неодмінно потрібні телевізор, автомобіль тощо. Так живе майже все суспільство.

А посередня людина це тінь суспільства. Вона чудово пристосована до життя в стаді, слідує рутині, забобонам і догмам, які визнані корисними для суспільства. Вона схильна до наслідування оточуючим, звикла, щоб інші думали про неї, і не здатна формувати власні ідеали.


Ім'я файлу: ---------
Розмір файлу: 988 kb
Викачати файл
Як реалізувати себе більш ніж на 10%? Потрібно ста...
Шлях до успіху забезпечує позитивна життєва філосо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates