Організація підготовки старшокласників до ЗНО в закладах загальної середньої освіти

Анотація: Анотація

Зовнішнє незалежне оцінювання є механізмом здійснення об'єктивного оцінювання якості підготовки випускників закладів загальної середньої освіти та дозволяє удосконалити систему відбору абітурієнтів до закладів вищої освіти.

Якісно організована підготовка учнів 11-х класів до ЗНО є запорукою успішного проходження ними цієї складної процедури та своєрідним засобом підвищення ефективності навчально-виховної роботи закладів освіти.

У статті висвітлюються питання організації підготовки випускників 11-х класів до ЗНО в закладах загальної середньої освіти. В публікації використовувались матеріали моніторингового дослідження стану підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводилось в Сумській області у 2017– 2020 роках. 


Имя файла: ----
Размер файла: 16 kb
Скачать фаил
Конфлікти
Інтерактивні методи роботи при викладанні спеціаль...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates