Опера «Тарас Бульба» М.Лисенка – монументальний твір національної скарбниці.

Анотація: опера «Тарас Бульба» М.Лисенка – монументальний твір національної скарбниці. Мета уроку полягає у засвоєнні значення опери «Тарас Бульба» М.Лисенка як складової національної скарбниці, у розкритті жанрових особливостей опери (історико-героїчна народна драма); у визначенні особливостей драматургії та музичних характеристик образів; у встановленні зв'язків, спільних тем та образів у музичному та образотворчому мистецтвах.

Урок є бінарним з елементами інтеграції. 


Имя файла: --
Размер файла: 779 kb
Скачать фаил
Методична розробка "Впровадження Орфпідходу на уро...
Добірка дистанційних завдань з композиції
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

Дякую редакцію за публікацію! Дуже приємно, що є такий чудовий Журнал, де багато корисного та цікавого, де можна ділитися своїм досвідом та дізнаватися про досвід своїх колег!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates