Мультимедійна презентація уроку на тему: "Київське, Переяславське та Чернігівське князівства" з історії України в 7 класі

Анотація: дана розробка уроку присвячена вивченню теми:"Київське, Переяславське та Чернігівське князівства", мета якої охарактеризувати устрій Київської держави періоду політичної роздробленості, передумови та причини політичної децентралізації Київської держави, особливості суспільно-економічного розвитку Київського, Чернігівського та Переяслівського князівств у середині ХІІ - середині ХІІІ століть.

Сприяти розумінню здобувачами освіти історичних процесів у зазначений перїод, розвивати уміння аналізувати, систематизувати історичний матеріал, робити порівняння, узагальнення та логічні висновки, працювати з різними видами джерел.

Ім'я файлу: -Microsoft-PowerPoint
Розмір файлу: 447 kb
Викачати файл
Практичне заняття. Адміністративна та кримінальна ...
Методична розробка з історії для практичних занять...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates