Могутня сила слова

Анотація: Сучасна людина майже ніколи не замислюється над приказкою, що словом можна вбити людину, а можна повернути до життя. Їй ніколи! Голова повна проблем, які людина створює для себе, використовуючи неправильні слова, оскільки її свідомість настільки спотворена, тому вона звикла думати і, відповідно, висловлювати свої думки.

Одне слово, сказане щиро, може, як знищити і створити, залежно від того, яке повідомлення воно має - негативне чи позитивне. Будь-яке слово має своє значення, кожне слово несе певну інформацію. І навіть те, як вимовляється одне і те ж слово, з якою інтонацією, почуттям, - все це має відповідний ефект. 


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 66 kb
Викачати файл
Як боротися з ментальними вірусами?
Як долати психологічну кризу?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates