Міжпредметний пошуково-дослідницький проект

Анотація: Анотація:Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, патріотизму, батьківщина талановитих і працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці – подих історії, великої і самобутньої, яка писалася мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.

Великим досягненням Рогатинщини є історична та природно-рекреаційна спадщина. До таких об'єктів відносять і Чортову гору, що є не тільки дивовижним творінням природи, але й місцем активного і культурного відпочинку. Найчастіше люди сюди приходять навесні і влітку, щоб помилуватися різнотрав'ям, оглянути з висоти навколишні красоти. Останніми роками все популярнішим у квітні або у травні є зібрання любителів дельтапланеризму. Їхнім бажанням є зловити попутній вітер і здійнятися до висот. На сьогоднішній час потрібно берегти цю перлину Опілля і прикладати якомога більше зусиль для її вивчення й збереження для майбутніх поколінь!

Ім'я файлу: --.1
Розмір файлу: 6 mb
Викачати файл
Ім'я файлу: --.2
Розмір файлу: 745 kb
Викачати файл
Заняття з дисципліни "Експлуатація машин і обладна...
Тема :"Оцінка стану лісових ресурсів України"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates