Методичний збірник математичних настільних ігор

Анотація: Метою методичної розробки є реалізація у практичній діяльності шляхів формування пізнавальної самостійності молодших школярів в умовах НУШ засобами педагогічної технології «Щоденні 3». Суть пізнавальної самостійності розглядається як потреба й уміння молодших школярів самостійно мислити, як здатність не тільки розуміти матеріал, а й застосовувати знання на практиці у життєво важливих ситуаціях. Запропоновано та проілюстровано математичні настільні ігри для формування пізнавальної самостійності молодших школярів.

Робота має практичне значення і може бути використана вчителями початкових класів Нової української школи в масовій педагогічній практиці.

Ключові слова: НУШ, початкова школа, молодші школярі, пізнавальна самостійність, «Щоденні 3», математичні настільні ігри.


pdf
Имя файла: ------
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
pdf
Имя файла: ----
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
«Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття....
Стаття з власної наукової роботи «Використання ігр...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates