Латинська мова. Факультативний курс для 9, 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти

Анотація: Профільне навчання в старшій школі визначається необхідністю сприятливих умов для диференційованого навчання учнів 9,10,11 класів. Загальною тенденцією розвитку старшої профільної школи є її орієнтація на варіативність, багатопрофільність, інтеграцію загальної й допрофесійної освіти, хоча диференціація і є однією з ключових проблем організації сучасної школи.

Новими елементами навчального плану, за допомогою яких можна зорієнтувати учнів старшої школи на вибір майбутньої професії, є факультативи профільні та елективні курси. Вони ґрунтуються на загальноосвітніх предметах і мають задовольнити індивідуальні освітні інтереси, потреби і схильності учнів старшокласників.

У профільній суспільно-гуманітарній освіті слід акцентувати увагу на сучасні напрями мовознавчої науки, а тому вважається доцільним вивчення даного факультативного курсу латинської мови, який пов'язаний із основами загального мовознавства, класичної філології, юриспруденції, медицини, біології.

Враховуючи вимоги чинних програм , програма факультативного курсу латинської мови органічно поєднує культурологічну, комунікативну, лінгвістичну змістові лінії, при цьому значну увагу повністю приділено розвитку логічного, абстрактного, образного мислення, використовуючи розумові прийоми і методи серед яких – порівняння, узагальнення моделювання, ігрові елементи.

Вчитель скеровуючи, власну діяльність і зусилля учнів на розвиток яскравого і грамотного зв'язного мовлення, велику увагу повинен приділити розкриттю і використанню полі функціональності слова. Текстоцентриза у викладанні латинської мови повинна служити відправною точкою для ефективного застосування інноваційних технологій.


Ім'я файлу: --2021-1
Розмір файлу: 36 kb
Викачати файл
Василь Сухомлинський "Не забувай про джерело"
Розвиток творчих здібностей дитини- вплив на її по...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates