Квест у рамках проекту STEM-освіти

Анотація: Тема заходу: Ohne Wasser kein Leben.

Мета: повторити і активізувати лексичний матеріал до теми, розвивати критичне мислення та вміння співпрацювати, виконуючи певні завдання і долаючи перешкоди, розвивати пошукові здібності школярів.

Форма проведення: квест (англ. quest) – пошук, подорож до певної мети

через подолання труднощів.

По черзі учні першого, другого та третього курсів вирушили в умовну «експедицію водними шляхами» у пошуках скарбу. Подорож розпочалась із кабінету німецької мови, де старшокласники запропонували їм серед розмаїття представлених продуктів харчування (які теж потрібно було назвати) знайти те, без чого людина не може прожити більше 5-6-ти днів.

На етикетці пляшки з водою була підказка, якою буде наступна зупинка.

Вода у природі (комп'ютерний клас). Тут потрібно було за картинками пригадати назви існуючих водойм та природних явищ, пов'язаних з водою.

Вода у побуті (шкільна їдальня). Із телефонного запису діти відгадували джерела походження шуму води у побутових умовах. Цікаві лексичні завдання вимагали вміння працювати у парах.

Кінцева зупинка – шкільна оранжерея. Завдання: розв'язати кросворд, ключовим словом якого був прикметник lebenswichtig ( життєво важливий).

Гамір, суперечки, пропозиції, зацікавлення в очах… Діти знайшли справжній

Скарб. Просте і буденне слово «вода» виявилось безцінним скарбом, бо без неї немає життя.


Ім'я файлу: ohne-Wasser-kein-Leben
Розмір файлу: 17 kb
Викачати файл
Художньо-виражальні засоби та елементи поетичного ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates