Конспект уроку географії та природознавства для здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями

Анотація: Панченко Олена Миколаївна; Тимошенко Наталля Яківна.

14 квітня 2021.
Урок географії та природознавства для здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями.
Узагальнююче повторення з теми "Африка". Типові представники тваринного світу Африки та їх пристосування до умов існування.
Бінарний урок віртуальна гра-подорож має на меті стимулювати й спрямувати навчально-пізнавальну діяльність учнів, використовуючи систему методів і прийомів, спрямованих на самостійне розширення та узагальнення вивченого матеріалу з теми «Африка» – з географії та «Пристосування тварин до умов існування» – з природознавства. Урок складається з загальнокорекційного етапу, основної та завершальної частин. На уроці використано систему методів і прийомів, спрямованих на реалізацію корекційно-розвивальних завдань уроку. Завдання пропедевтичного етапу розподілені по зупинкам. Кожна зупинка має дидактичні ігри, які учні виконують на ноутбуках, смартфонах, усно, складаючи контурні карти. Складні завдання чергуються з легшими. Після виконання учнями завдань, здійснюється їх перевірка, обговорення. У завершальній частині уроку учні висловлюють свої враження від подорожі: що їм запам'яталось, які відкриття зробили для себе. Урок закінчується релаксацією.

Имя файла: Розробка уроку
Размер файла: 4.8 mb
Скачать фаил
Имя файла: ---
Размер файла: 923 kb
Скачать фаил
Имя файла: ----8-
Размер файла: 2.5 mb
Скачать фаил
Последствия глобального потепления. Энергетические...
Японія - країна, де сходить сонце
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (2)

Щиро вдячні за публікацію уроку. Як отримати сертифікат за авторство?

  Вложения
  Гость
  1. Олена Миколаївна Панченко

Добрий день. 05. 06. 2022. надіслала урок для здобувачів освіти 6 класу з інтелектуальними порушеннями з теми "Океани і моря. Явища природи: тайфуни, шторми" та презентацію цього уроку. Чекаю на публікацію своїх робіт!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates