Конспект інтегрованого уроку математики у 1 класі з теми: "Лічба двійками. Розташування у порядку зростання (спадання). Додавання і віднімання чисел у межах 10. Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць. Розпізнавання геометричних фігур. Вимірювання довжини предметів, відрізків. Побудова відрізків заданої довжини".

Анотація:  Конспект інтегрованого уроку математики у 1 класі з теми: "Лічба двійками. Розташування у порядку зростання (спадання). Додавання і віднімання чисел у межах 10. Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць. Розпізнавання геометричних фігур. Вимірювання довжини предметів, відрізків. Побудова відрізків заданої довжини". У розробці використані методи критичного мислення, інтеграція різних предметів, весь матем атичнимй матеріал уроку подається через тему космосу.


pdf
Имя файла: -
Размер файла: 712 kb
Скачать фаил
Конспект уроку з інтегрованого курсу "Я досліджую ...
Прилуки від минулого до козаччини. Виховний захід
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates