Конспект інтерактивного гурткового заняття на тему: "Звичаї та обряди українського народу. Лялька - мотанка "Травниця"".

Анотація: На занятті діти знайомляться з історією нашого народу, з історією появи ляльки - мотанки, з обрядами і традиціями нашого народу, Адже лялька – мотанка вважалася оберегом в українській родині.

Сучасна мотанка- це мистецький витвір, що найчастіше слугує за виставковий чи подарунковий екземпляр.Конспектможе бути корисним вчителям трудового навчання.Насправді ляльку-мотанку може зробити кожен. Для цього необхідно лише трішки часу та фантазія. Пам'ятайте, лялька, зроблена власними руками, значно тепліша та добріша, ніж куплена-пластмасова, адже вона наша народна – лялька-мотанка!


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 29 kb
Викачати файл
Конспект інтегрованого заняття на тему "Виготовлен...
План-конспект уроку "Фасони, розміри та призначенн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates