Конфлікти

Анотація: Для упорядкування методичної розробки уроку "Конфлікти" з предмету Громадянська освіта за основу було взято одну з моделей змішаного навчання "Перевернутий клас", яка стала актуальною під час пандемії.

З метою організації роботи учнів у рамках такої моделі навчання було розроблено інтерактивну маршрутну карту уроку "Конфлікти", яку було згенеровано за допомогою мультизадачного онлайн - сервісу Genially. Даний сервіс та його інструменти створили можливість розмістити ті завдання, які покроково повинні виконувати учні.

Першим кроком в маршрутній карті було виконання здобувачами освіти "Випереджального домашнього завдання": перегляд двох авторських відеолекцій "Конфлікти. Лекція 1" та "Конфлікти. Лекція 2".

Наступні станції маршруту здобувачі освіти проходили офлайн. В ході уроку на кожному його етапі використовувалися такі застосунки: онлайн сервіси LearningApps та Mentimeter, багатофункціональнй інструмент для створення інтерактивних вправ Wordwall та програмні забезпечення Google Slides та Google Forms.

Також під час проведення уроку було запроваджено тренінгові вправи, в ході виконання яких здобувачі освіти набули практичних навичок ефективної комунікації, досягаючи компромісу та консенсусу через діалог та вміння знаходити шляхи вирішення конфлікту, демонструючи здібності медіатора.

Методична розробка уроку "Конфлікти" створена та упорядкована для застосування під час змішаної форми навчання, але її можна легко адаптувати також під дистанційний формат, долучивши до перелічених додатків та сервісів програму для організації відеоконференцій Zoom.


Ім'я файлу: hromadianska_osvita_dmytrova_hanna
Розмір файлу: 349 kb
Викачати файл
Розвиток творчих здібностей дитини- вплив на її по...
Організація підготовки старшокласників до ЗНО в за...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates