Кейс - технологія у початковій школі

Кейс -  технології спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, формують мотивацію до пізнання нового, розвивають творчість, мислення, соціальну активність, комунікабельність, вміння слухати і грамотно викладати свої думки, вчать працювати в команді, та при цьому аналізувати власні відповіді і приймати спільні рішення.

Широке й ефективне впровадження інноваційних методик, зокрема уроків-кейсів, сприяє розвитку особистості, розвиває ініціативу, впевненість в собі, уміння творчо виконувати поставлені завдання, самостійно приймати відповідальні рішення, захищати власну точку зору, критично мислити та працювати згуртовано. 


Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 1 mb
Викачати файл
Ім'я файлу: -----_20220319-114238_1
Розмір файлу: 1 mb
Викачати файл
Ім'я файлу: -----_20220319-114253_1
Розмір файлу: 1 mb
Викачати файл
Літературно – музична вистава – казка «Рукавичка»
Ранкові зустрічі в НУШ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates