Майстер-клас "Розвиток комунікативних здібностей на уроках німецької мови через впровадження новітніх методів навчання"

​Анотація: Майстер-клас

„Розвиток комунікативних здібностей на уроках німецької мови через впровадження новітніх методів навчання"

" Entwicklung von Kommunikationsfähigkeiten im Deutschunterricht durch die Einführung der neuen Lehrmethoden-Projektarbeit (Workshop) und kreatives Lernen "

Впровадження в навчальний процес інноваційних технологій надаєможливість прискорити опанування учнями мовних навичок та спонукають учнів до активної мовленнєвої реакції: монологічного та діалогічного мовлення, логічного мислення (роботаз серією малюнків «Квітнева погода», опис улюбленої речі), підбір слів в роботі «Синквейн», виконання письмового завдання до вправи «Lieblingsding», опрацювання лексики під час гри «Пантоміма».

Матеріал підготувала вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання вчитель-методист Казаріна Марина Миколаївна.


pdf
Имя файла: -3-neu
Размер файла: 572 kb
Скачать фаил
Нестандартні навчальні диктанти
Сценарій відкриття тижня іноземної мови
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates