Будьте психотерапевтом!

Анотація: . Ваші справи можуть йти успішно, у глибині душі ви можете відчувати себе улюбленцем долі. Але… не варто забувати, що ваше життя багато в чому залежить і від того, у якому стані перебувають у цей час ваші родичі, друзі, партнери.

Спроба відсторонитися від чужих проблем ні до чого гарного, як правило, не призводить. Все відбувається саме навпаки, ситуація тільки погіршується: руйнуються близькі стосунки, давні партнерські зв'язки. Щоб не допустити цього, в критичний момент треба допомогти близьким та друзям, виступивши, наприклад, у ролі домашнього психотерапевта, від якого очікують реальної допомоги. Як це робити?


Ім'я файлу: -
Розмір файлу: 23 kb
Викачати файл
Для чого нам діти? Або подвиг, який ми здійснюємо.
НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕМОЦІЙНОСТІ ЛЮДИНИ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates